Вживання горіхів підвищує шанси чоловіків на батьківство — дослідження

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Група дослідників знайшла підтвердження тому факту, що додавання в раціон чоловіка горіхів збільшує його шанси на зачаття.

Такі висновки були зроблені на основі експериментів групи вчених з університету  Universitat Rovira I Virgili (Іспанія). У дослідженнях бралиучасть чоловіки віком від 18 до 35 років. Кількість піддослідних — 119 осіб.

За даними Business Insider, чоловіків розділили на дві групи. Учасники з першої групи додали в свій раціон волоські горіхи, мигдаль і фундук в розмірі 60 г. Друга група ніяких змін до раціону харчування не вносила.

По закінченню двох тижнів були проведені аналізи, згідно з якими у чоловіків, що додавали до звичного раціону харчування горіхи, кількість сперматозоїдів зросла. Така добавка позитивно вплинула на їх медичні показники.

Ще один висновок, який був зроблений на основі аналізу, стосується зменшення кількості пошкоджених сперматозоїдів. У чоловіків, що приймали під час їжі горіхи, ймовірність безпліддя знизилася.

Варто відзначити, що в дослідженні брали участь чоловіки, які мали достатню фертильність сперматозоїдів.

Поки точно не ясно, чи вплине прийом горіхів на людей, у яких є серйозні проблеми із зачаттям.

Незважаючи на це, фахівці відзначають, що раціон харчування чоловіка безпосередньо впливає на якість його сперми. Тому рекомендується окрім горіхів додавати до щоденного раціону продукти, багаті на вітаміни С, Е, цинк; жирні кислоти і т. і.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email