Фото клініки IVMED

Фототур клінікою “Айвімед”. Ми завжди раді познайомитися ближче! 

Клініка

Операційна

Записатись на консультацію

Залиште свої контактні дані, і наш консультант передзвонить вам та підбере найзручніший час, дату, та лікаря для візиту або онлайн-консультації.

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Натискаючи, Ви приймаєте умови
“Згоди на збір та обробку персональних даних”

Чому обирають IVMED?

Філософія клініки — репродуктивна бездоганність
Ми пропонуємо пацієнтам системні рішення, які дозволяють підвищити ефективність лікування.Пацієнт в нашій клініці може оцінити можливості запропонованого лікування, його ефективність, а також визначити фінансові витрати до початку лікування.Ми надаємо підтримку з першого звернення до нас, щоб зменшити тривогу, занепокоєння і стрес для досягнення пацієнтам своєї мети — СТАТИ БАТЬКАМИ.
Показники ефективності
Результативність програм ЕКЗ в клініці у пацієнтів до 35 років становить 86,38% (включає результати нативного перенесення і кріопереносів вітрифікованих ембріонів).Результативність програми донації ооцитів становить 91,89% (включає результати нативного перенесення і кріопереносів вітрифікованих ембріонів).Результативність програми ЕКЗ при азооспермії і фрагментації ДНК сперми (чоловічий фактор безпліддя) становить 96,57%.
Якість послуг та процесів
У клініці реалізована система багатоступінчастого контролю якості, яка поширюється на діагностику, лікування, операції, роботу ембріології.Клініка пройшла реєстрацію в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).У клініці впроваджена і функціонує система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001.
Сучасна генетична лабораторія
Проводить цитогенетичні та молекулярно-генетичні дослідження від одного гена до повного генома.Проводить преімплантаційну генетичну діагностику 24 хромосом ембріонів методом NGS (Next Generation Sequencing) з точністю 99,99%Виконує дослідження генетичного статусу батьків і плоду, мутацій генів, діагностику спадкових захворювань.
Провідна ембріологічна лабораторія
Очолює лабораторію клінічний ембріолог з сертифікатом Clinical Embryologist (присвоюється ESHRE). В команді 6 ембріологів.Лабораторія спроектована і побудована на основі рекомендацій європейської та американської асоціацій репродуктивної медицини.Оснащена обладнанням, що дозволяє здійснювати в лабораторії клініки всі допоміжні репродуктивні технології, що існують у світі.
Команда професіоналів
Включає репродуктологів, ембріологів, акушерів-гінекологів, генетиків, урологів, андрологів, ендокринологів, імунологів.Клінічна практика провідних фахівців понад 20 років. Ми допомогли більше 10 000 пар стати батьками. Маємо досвід у вирішенні найскладніших випадків безпліддя.Виробили власні, авторські рішення і впровадили новаторські процедури, які дозволяють досягати приголомшливих результатів.
Поставте своє питання, і ми скоро дамо вам відповідь
Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Ваше питання
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email