Філософія клініки IVMED

Філософія «Айвімед» — репродуктивна бездоганність, заснована на трьох принципах нашої роботи:

Успішність лікування

circle-2

Ми починаємо лікування безпліддя з найпростіших методів і далі при необхідності переходимо до більш складних й високотехнологічних .

Використовуємо методики точної діагностики та ефективного лікування виключно з вимірними і реальними результатами.

Пропонуємо пацієнтам додаткові системні рішення, які дозволяють підвищити ефективність лікування безпліддя.

Всі існуючі в світі методики допоміжних репродуктивних технологій використовуються в «Айвімед».

Постійне вдосконалення медичних знань, ретельний контроль всіх процесів і аналіз результатів, в поєднанні з найсучаснішим діагностичним і лікувальним обладнанням наших лабораторій, дозволяють нам пропонувати комплексні послуги найвищої якості.

Відповідальна обізнаність

circle-2

Пацієнт «Айвімед» завжди має змогу оцінити запропоновану тактику лікування і її ефективність та прийти до узгодженого рішення з лікарем щодо того, які заходи будуть прийматися на кожному етапі його лікування.

Пацієнт є центром уваги команди медичних фахівців, і ми взаємодіємо з ним, як з партнером. Ми забезпечуємо його повною інформацією і знаннями про лікувальний процес та усіх кроках на шляху до досягнення мети — пізнати радість Батьківства.

Клініка надає відкриту і точну інформацію про вартість всіх послуг до початку лікування, щоб пацієнт зміг оцінити фінансові рамки терапії та її економічну ефективність. Це виключає будь-які фінансові несподіванки.

Ми пропонуємо лікування, що відповідає етичним нормам і медичним стандартам. Це основоположний принцип, завдяки якому нам довіряють тисячі пацієнтів, які звертаються з усіх куточків світу.

Індивідуальна підтримка

circle-2

Методи діагностики, лікувальна тактика, медикаментозна підтримка в процесі стимуляції овуляції та підготовки до перенесення ембріона, техніка виконання пункції фолікулів, умови культивування ембріонів, момент їх перенесення в матку і інші нюанси лікування адаптуються індивідуально для кожної пари.

Для нас на першому місці — пацієнт. І ми знаємо, який непростий шлях доводиться пройти кожній парі, щоб стати батьками. Тому ми дбаємо про максимально комфортні умови для кожного пацієнта в нашій клініці. Відносини між пацієнтом та лікарем нашої клініки побудовані на взаємній повазі та довірі.

Записатись на консультацію

Залиште свої контактні дані, і наш консультант передзвонить вам та підбере найзручніший час, дату, та лікаря для візиту або онлайн-консультації.

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Натискаючи, Ви приймаєте умови
“Згоди на збір та обробку персональних даних”

ЗМІ про IVMED:

The New York Times
Ukrainian soldiers are trying to ensure that even if they die in the war, their partners can still build families. They also want to send Russia a message of defiance.

Some Ukrainian soldiers are trying to ensure that even if they die in the war, their partners can still build families. They also want to send Russia a message of defiance.

For many Ukrainians, the idea of saving soldiers' sperm is at once personal and patriotic. It helps men who want to ensure something of themselves remains if they die, and it brings comfort to their partners. In a country now famous for its spirit of resistance, it is also one more way of fighting back

Статтю можна прочитати на сайті The New York Times >>

The Washington Times
Some Ukrainian soldiers freeze sperm amid war with Russia

A doctor conducts the procedure of intracytoplasmic sperm injection (ICSI) at the laboratory of the IVMED fertility clinic in Kyiv, Ukraine, Tuesday, Jan. 31, 2023. Some Ukrainian soldiers are turning to the process of freezing sperm as they face the possibility that they might never go home.

Факти
Лікарі вивезли за кордон 18 тис. ембріонів зі своєї клініки: історія героїчної евакуації з Києва

«Загалом у бочках зберігалося приблизно 18 тис. ембріонів – потенційних дітей, – наголосила Галина Стрелко.

Щоб перевести д’юари, які залишилися у клініці, медики знайшли більшу машину та водія. Бочки завантажили і спочатку вивезли до Львова, а вже звідти – у Братиславу.
За словами власниці медустанови, у Словаччині у них була колаборація з однією клінікою, і вони погодилися прийняти ембріони на зберігання.

Ми єдина клініка, яка вивезла увесь свій кріобанк за кордон. На щастя, усі матеріали довезли цілими, – додала вона».

EuroNews
Soldiers in Ukraine are freezing sperm to have families in case they don't return home from the war

Fertility clinics in Kyiv are offering free services to those serving on the frontline to freeze their semen through cryopreservation, a service that initially began when the war in Eastern Ukraine broke out in 2014.
IVMED, a private fertility clinic in Kyiv, has so far registered approximately 150 cases of military personnel alone.

Interfax Україна
Клініка репродуктивної медицини «Айвімед» та медична лабораторія «Діла» стали ініціаторами проекту безкоштовної кріоконсервації генетичного матеріалу для родин військових в Україні

Приватний медичний бізнес України, запозичуючи іноземний досвід США та Ізраїлю, з метою збереження фертильного здоров'я (здатності у майбутньому стати батьками) сімейних пар військовослужбовців України, запроваджує проект, згідно з яким, сім'ї військовослужбовців України зможуть безкоштовно скористатися процедурою кріоконсервації (заморозки) своїх репродуктивних клітин (сперми, яйцеклітин).

Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email