Кріотехнології

Кріотехнології в репродуктології в Києві

Кріотехнології в свій час стали революційною технологією в репродуктології, оскільки вони відкрили нові можливості для розробки ефективних методів лікування безпліддя та збереження репродуктивного здоров’я. Кріоконсервація сперми, яйцеклітин та ембріонів стала стандартною процедурою для багатьох клінік, що дозволяє пацієнтам зберегти свою репродуктивну можливість на майбутнє.

Відкладене батьківство стає все більш популярним серед молодих людей, які хочуть забезпечити собі можливість материнства або батьківства у майбутньому. Крім того, кріотехнології використовуються для допомоги пацієнтам, у яких діагностовано онкологічні  чи інші захворювання, і які хочуть мати дитину після завершення лікування, коли будуть готові до цього фізично та емоційно. Таким чином, кріотехнології відіграють ключову роль у підтримці репродуктивного здоров’я та допомозі пацієнтам у втіленні мрій про сім’ю.

Послуги кріоконсервації в IVMED

Кріоконсервація сперми
Кріоконсервація ембріонів
Кріоконсервація тканини яєчника
Кріоконсервація тканини яєчка
Кріоконсервація яйцеклітин

Кріосховище клініки IVMED

Скористайтесь можливостями сучасних технологій вже сьогодні!

Технології кріоконсервації сперми, яйцеклітин, ембріонів, а також тканин яєчка та яєчника відкриває нові можливості для відкладеного батьківства.

Не зволікайте, запишіться на консультацію вже зараз​

Чому варто обрати IVMED?

Команда досвідчених професіоналів
Клінічна практика провідних фахівців понад 20 років. Ми допомогли більше
10 000 пар стати батьками. Маємо досвід у вирішенні найскладніших випадків безпліддя.
Індивідуальні програми для кожного
Діагностичні дослідження, вибір методу лікування, медикаменти, програми - все адаптується згідно з вашими індивідуальними показниками і обставинами.
Законність та повна конфіденційність
Клініка працює з дотриманням всіх норм чинного законодавства. Ми гарантуємо анонімність та збереження лікарської таємниці.
Сучасна генетична лабораторія
Цитогенетичні та молекулярно-генетичні дослідження від одного гена до повного генома. Преімплантаційна генетична діагностика 24 хромосом ембріонів методом NGS (Next Generation Sequencing) з точністю 99,99%.
Передова ембріологічна лабораторія
Всі допоміжні репродуктивні технології, що існують у світі, знаходять застосування в ембріологічній лабораторії клініки.
Індивідуальні програми для кожного

Діагностичні дослідження, вибір методу лікування, медикаменти, програми - все адаптується згідно з вашими індивідуальними показниками і обставинами.

Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email