Чому обирають IVMED?

Успішність лікування

Висока ефективність програм ЕКЗ у клініці IVMED.
Успішність проведення програм ЕКЗ складає 68% настання вагітностей у пацієнтів в програмах з донорськими яйцеклітинами.

Запорукою успішного лікування є відповідальність.
Показник середньої кількості ембріонів на один перенос у «Айвімед» становить 1.2, це гарантує відсутність багатопліддя та, відповідно, відсутність патологій та легкість виношування вагітності

Повна безпека це 100 % відсутності гіперстимуляції.
Абсолютна відсутність синдрому гіперстимуляції яєчників у пацієнток та, відповідно, мінімальна ймовірність ускладнень.

Досвід спеціалістів

Команда фахівців об’єднує репродуктологов, ембріологів, акушерів-гінекологів, генетиків, урологів, андрологів, ендокринологів, імунологів.

Клінічна практика провідних фахівців складає понад 20 років. Ми допомогли більше ніж 10 000 парам стати батьками. Маємо досвід у вирішенні найскладніших випадків безпліддя.

Ми виробили власні, авторські рішення і впровадили новаторські процедури, які дозволяють досягати приголомшливих результатів.

Індивідуальний підхід

Діагностичні дослідження, вибір методу лікування, використання медикаментів, що застосовуються в процесі стимуляції і підготовки до переносу ембріонів, оптимальна техніка виконання пункції та її час, культивування ембріонів ті їх перенесення у порожнину матки — все це адаптується згідно з Вашими індивідуальними даними.

Пацієнт — це найголовніше для нас. Ми знаємо, який непростий шлях до материнства та батьківства проходять наші пацієнти, наскільки сильні та глибокі емоції вони відчувають. Тому у нашому медичному центрі лікування безпліддя відносини між пацієнтом і лікарем побудовані на взаємній довірі, підтримці і повазі.

Передова ембріологічна лабораторія

Всі допоміжні репродуктивні технології, що існують у світі, знаходять застосування в ембріологічній лабораторії клініки.

Вона спроектована і побудована згідно з рекомендаціями Європейської та Американської асоціацій репродуктивної медицини.

Лабораторія оснащена ембріоскопом ASTEC CCM-iBIS, який дозволяє проводити безперервне відеоспостереження за процесом розвитку ембріона з моменту запліднення і до перенесення до порожнини матки.

Сучасна генетична лабораторія

Наша генетична лабораторія дозволяє проводити цитогенетичні та молекулярно-генетичні дослідження від одного гена до повного генома.

Преімплантаційна генетична діагностика 24 хромосом ембріонів методом NGS (Next Generation Sequencing) з точністю 99,99%.

Дослідження генетичного статусу батьків і плоду, мутацій генів, діагностика спадкових захворювань.

Безпека та потрійний захист біоматеріалу пацієнта

Всі маніпуляції з репродуктивними клітинами в ембріології проводяться під подвійним контролем, що означає перевірку перед кожною маніпуляцією двома різними фахівцями.

У клініці «Айвімед» функціонує IVF ID WITNESS SYSTEM — перша в Україні електронна система захисту даних і біологічного матеріалу пацієнтів. Вона передбачає використання спеціальних електронних чіпів, які ідентифікують кожний зразок біологічного матеріалу — яйцеклітини, сперму, ембріони.

Система IVF ID WITNESS SYSTEM забезпечує виняткову безпеку і контроль.

Власна база донорів яйцеклітин

У базі клініки — біля 300 донорів яйцеклітин.

Наші донори яйцеклітин — це молоді жінки 21-30 років з хорошим соматичним здоров’ям, без негативних фенотипічних проявів, без шкідливих звичок (наркоманія, алкоголізм, токсикоманія, куріння). Кожна з донорів має свою здорову дитину/дітей.

У клініці створений і функціонує банк вітрифікованих донорських ооцитів.

Законність та повна конфіденційність

Україна є однією з небагатьох країн, в яких на законодавчому рівні дозволені донація ооцитів та сурогатне материнство.

Українське законодавство дозволяє будь-яким жінкам, з партнером чоловічої статі або без, пройти процедуру штучного запліднення.

Клініка працює у правовому полі, з дотриманням всіх норм чинного законодавства.

При застосуванні процедури донації ооцитів, сперми та ембріонів, ми гарантуємо анонімність донора та збереження лікарської таємниці.

Якість послуг і процесів

У клініці реалізована система багатоступінчатого контролю якості, яка поширюється на діагностику, лікування, оперативні втручання, роботу ембріології.

Клініка пройшла реєстрацію в Управлінні з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA).

У клініці впроваджена і функціонує система менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001.

Філософія клініки – репродук­тивна бездоганність

Ми пропонуємо пацієнтам системні рішення, які дозволяють підвищити ефективність лікування.

Пацієнт в нашій клініці може оцінити можливості запропонованого лікування, його ефективність, а також визначити фінансові витрати до початку лікування.

Ми надаємо підтримку з першого звернення до нас, щоб зменшити тривогу, занепокоєння і стрес для досягнення пацієнтам своєї мети — СТАТИ БАТЬКАМИ.

Записатись на консультацію

Залиште свої контактні дані, і наш консультант передзвонить вам та підбере найзручніший час, дату, та лікаря для візиту або онлайн-консультації.

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Натискаючи, Ви приймаєте умови “Згоди на збір та обробку персональних даних”

ЗМІ про IVMED:

The New York Times
Ukrainian soldiers are trying to ensure that even if they die in the war, their partners can still build families. They also want to send Russia a message of defiance.

Some Ukrainian soldiers are trying to ensure that even if they die in the war, their partners can still build families. They also want to send Russia a message of defiance.

For many Ukrainians, the idea of saving soldiers' sperm is at once personal and patriotic. It helps men who want to ensure something of themselves remains if they die, and it brings comfort to their partners. In a country now famous for its spirit of resistance, it is also one more way of fighting back

Статтю можна прочитати на сайті The New York Times >>

The Washington Times
Some Ukrainian soldiers freeze sperm amid war with Russia

A doctor conducts the procedure of intracytoplasmic sperm injection (ICSI) at the laboratory of the IVMED fertility clinic in Kyiv, Ukraine, Tuesday, Jan. 31, 2023. Some Ukrainian soldiers are turning to the process of freezing sperm as they face the possibility that they might never go home.

Факти
Лікарі вивезли за кордон 18 тис. ембріонів зі своєї клініки: історія героїчної евакуації з Києва

«Загалом у бочках зберігалося приблизно 18 тис. ембріонів – потенційних дітей, – наголосила Галина Стрелко.

Щоб перевести д’юари, які залишилися у клініці, медики знайшли більшу машину та водія. Бочки завантажили і спочатку вивезли до Львова, а вже звідти – у Братиславу.
За словами власниці медустанови, у Словаччині у них була колаборація з однією клінікою, і вони погодилися прийняти ембріони на зберігання.

Ми єдина клініка, яка вивезла увесь свій кріобанк за кордон. На щастя, усі матеріали довезли цілими, – додала вона».

EuroNews
Soldiers in Ukraine are freezing sperm to have families in case they don't return home from the war

Fertility clinics in Kyiv are offering free services to those serving on the frontline to freeze their semen through cryopreservation, a service that initially began when the war in Eastern Ukraine broke out in 2014.
IVMED, a private fertility clinic in Kyiv, has so far registered approximately 150 cases of military personnel alone.

Interfax Україна
Клініка репродуктивної медицини «Айвімед» та медична лабораторія «Діла» стали ініціаторами проекту безкоштовної кріоконсервації генетичного матеріалу для родин військових в Україні

Приватний медичний бізнес України, запозичуючи іноземний досвід США та Ізраїлю, з метою збереження фертильного здоров'я (здатності у майбутньому стати батьками) сімейних пар військовослужбовців України, запроваджує проект, згідно з яким, сім'ї військовослужбовців України зможуть безкоштовно скористатися процедурою кріоконсервації (заморозки) своїх репродуктивних клітин (сперми, яйцеклітин).

Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email