Ембріологія в IVMED

Технології в ембріологічній лабораторії IVMED:

Time Lapse

Технологія прижиттєвого спостереження за розвитком ембріонів

Біопсія бластомерів

Техніки біопсії бластомерів (на 3-тю добу) і клітин трофектодерми (на 5-ту добу)

Технології хімічної активації яйцеклітин і сперми

З використанням іонофору Ca2 + і пентоксифіліну

Time Laps Embryo Quality and anomaly detection technology

Технологія розрахунку ймовірності генетичних аномалій на основі прижиттєвого спостереження за розвитком ембріонів

Assisted hatching

Технологія допоміжного лазерного хетчінгу ембріонів

Технології підготовки і аналізу сперматозоїдів

Мікрофлюїдні чіпи для сортування сперматозоїдів, тест на фрагментацію ДНК сперматозоїдів, тести на зрілість, тест на рівень оксидативного стресу 

Генетична діагностика

Різні види преімплантаційної генетичної діагностики ембріонів на 5, 7, 9 і 24 хромосоми

Кріосховище

Технології кріоконсервації різного біологічного матеріалу: яйцеклітин, сперми, ембріонів, тканини яєчника

IVF ID WITNESS SYSTEM

Перша в Україні електронна система захисту даних і біологічного матеріалу пацієнтів. Ніякого людського фактора. Інформацію про Вас неможливо переплутати або втратити.

Сучасне обладнання ембріологічної лабораторії:

Планшетний інкубатор ESCO Miri має 12 незалежних камер, у яких ембріони знаходяться у винятково стабільних умовах культивування, що сприяє підвищенню ефективності програм ЕКЗ і покращує шанси наших пацієнтів на настання вагітності.ESCO Miri IVMEDESCO Miri має сенсорний екран для одночасного контролю і моніторингу важливих параметрів (температури, концентрації газу), а також візуального та звукового оповіщення.Інкубатор підтримує оптимальну температуру, рН середовища культивування і знижений вміст кисню в осередках, що максимально імітує умови всередині матки.
інкубатор ембріонів
 • дозволяє безперервно спостерігати за морфокінетикою ембріонального розвитку, без необхідності вилучати ембріони з інкубатора.
 • гарантує стабільні умови вирощування ембріонів під час їх розвитку до стадії бластоцисти.
 • програмне забезпечення дозволяє проаналізувати відео усіх 5 днів культивування ембріонів і вибрати найкращий для перенесення.
 • ручний мікроманіпулятор  гарантує високу точність мікрорухів при проведенні процедури ICSI. Забезпечує найнижчі показники дегенерації клітин після запліднення.
 • станція оснащена якісною оптикою, нагрівальною поверхнею з високочутливим датчиком температури.
 • ручний мікроманіпулятор  гарантує високу точність мікрорухів при проведенні процедури ICSI. Забезпечує найнижчі показники дегенерації клітин після запліднення.
 • станція оснащена якісною оптикою, нагрівальною поверхнею з високочутливим датчиком температури.
ламінар
 • це нове слово в області мікроманіпуляційних технологій.
 • елементи конструкції створені з новітніх матеріалів, що забезпечують максимальну біосумісність.
 • оснащена сенсорним екраном, блоком температурного контролю, який допускає відхилення від заданої температури усього на 0,05 ° С.
ICSI станція
 • призначена для допоміжного хетчінгу.
 • дозволяє проводити біопсію бластомерів і трофектодерми ембріона для преімплантаційної діагностики.
 • мінімізує шкідливий вплив на ембріон за рахунок низької інвазивності даного методу хетчінгу і оптимальних параметрів лазера.
хетчинг ембріонів
 • це система вивчення в режимі реального часу веретена поділу хромосом яйцеклітин.
 • завдяки цій методиці з’явилася можливість відбору яйцеклітин, в яких метафаза мейозу блокована в «правильному» положенні, що збільшує ефективність запліднення і подальшого розвитку ембріона, а також знижує ризик виникнення хромосомних аномалій плода.
 • Для проведення запліднення методом ІКСІ така система дозволяє визначити оптимальне місце введення сперматозоїда і точно визначити ступінь розвитку яйцеклітини.
хетчинг ембріонів

Середовища для культивування ембріонів в IVMED

 • Ембріони всередині інкубаторів знаходяться у спеціальних розчинах з точним хімічним складом. Ці розчини називаються культуральними середовищами.
 • Культуральні середовища забезпечують ембріон, що розвивається, енергетичними та структурними ресурсами, створюють для його розвитку правильні фізіологічні умови.
 • В клініці використовуються тільки найякісніші культуральні середовища європейських і американських виробників Origio, Life Global, Irvine
 • На кожному етапі — від отримання статевих клітин, їх підготовки до запліднення та переносу ембріона у матку ми впевнені, що наші середовища відповідають всім потребам клітин і ембріонів відповідно до стадії їх розвитку.

Паралельне використання двох середовищ

 • У лабораторії застосовується тактика паралельного використання двох дублюючих ліній культуральних середовищ. Це означає, що культивування частини ембріонів відбувається в одному середовищі, а друга частина ембріонів цих же пацієнтів культивується в іншому середовищі. Це дозволяє підвищити надійність процесів культивування ембріонів в лабораторії клініки IVMED і покращує результативність лікування.
 • SAGE 1-Step — основне середовище для культивування ембріонів людини від моменту запліднення до 5-6 дня розвитку. Його перевага — відсутність необхідності заміни середовища на 3 добу, адже ідеально підібраний склад відповідає кожному дню розвитку ембріону, що також захищає ембріони від стресу під час заміни середовища та культуральної чашки. Кожні 5 днів ми відкриваємо нову упаковку середовища для зменшення негативного впливу повітря (окислення).
 • Іонофор кальцію — новація світової ембріології,  використовується для штучної активації яйцеклітин після запліднення. Дозволяє збільшити результативність запліднення, особливо ефективний при роботі зі спермою, що має знижені показники, і яйцеклітинами пацієнток старших вікових груп.
 • Для проведення преімплантаційної генетичної діагностики (ПГД) на стадії дроблення ембріону використовуємо спеціальне середовище для біопсії бластомера. Це зменшує стрес для ембріона, і процедура проходить швидше.
Показати більше

Про лабораторію

Дізнайтесь про деталі та стандарти, яких дотримуються в ембріологічній лабораторії "Айвімед"

Інфраструктура та повітря в лабораторії

Ембріологічна лабораторія займає площу у 40 квадратних метрів. Вона створена згідно з рекомендаціями європейської та американської асоціацій репродуктивної медицини.

Лабораторія спроектована за принципом чистих приміщень. Робочі зони герметично ізольовані від зовнішніх приміщень, в яких підтримується високий рівень чистоти.

Ембріологія IVMED складається з 4 приміщень: тамбур-шлюз з операційного блоку, основне приміщення ембріології, кабінет вітрифікації, приміщення для розміщення кріоконтейнеров (кріосховище).

Автономна система вентиляції забезпечує 18-кратний обмін повітря на годину, що на 80% перевищує національні стандарти. Завдяки цьому летючі речовини після дезінфекції моментально видаляються з лабораторії.

Повітря, що надходить в ембріологію, очищується, проходячи через 4 фільтри системи припливної вентиляції. Остаточне очищення проводиться за рахунок HEPA-фільтрів, які затримують частинки розміром більше ніж 0,1 мікрон.

Збільшений у 2 рази надлишковий тиск повітря створює повітряний бар’єр, що перешкоджає проникненню в лабораторію пилових частинок, мікроорганізмів і летючих хімічних сполук, які можуть бути токсичними для ембріонів.

Вологість повітря в ембріології оптимальна у будь-яку пору року завдяки промисловому парогенератору в системі припливної вентиляції.

При створенні лабораторії використані нетоксичні будівельні та оздоблювальні матеріали. На стінах і стелі встановлені алюмінієві стінові панелі з антибактеріальним покриттям.

Показати більше

Стандарти і протоколи роботи з клітинами і ембріонами

Важливий аспект системи контролю якості в ембріології IVMED — наявність і дотримання максимально деталізованих протоколів виконання кожної процедури і маніпуляції з біологічним матеріалом і ембріонами.

Внутрішні протоколи лабораторії сформовані відповідно до методичних рекомендацій ESHRE (Європейської асоціації ембріологів і репродуктологів).

Робота кожного ембріолога стандартизована, інструкції деталізовані, система подвійного контролю виключає відхилення від протоколів.

Ведуться докладні протоколи культивування ембріонів з чітким описом стадій розвитку і якості ембріонів.

Деталізуються і фіксуються усі індивідуальні особливості клітин і ембріонів, що дозволяє вибрати оптимальний варіант і протокол лікування для кожного пацієнта.

Показати більше

Система ідентифікації ембріонів і біоматеріалу

 • Кожен пацієнт клініки має унікальний ідентифікаційний код, що дозволяє ідентифікувати ембріони, а також всю документацію, яка їх стосується.
 • Процес ідентифікації починається з моменту надходження пацієнта на процедуру, коли перевіряються всі деталі.
 • Весь лабораторний посуд маркується параметрами, які є унікальними для конкретного пацієнта, що проходить дану процедуру, незмивне маркування наноситься на дно і кришку кожної пробірки.
 • Унікальні маркери для кожного пацієнта звіряються із супровідними документами і зазначаються ембріологом кожного разу при переміщенні ембріонів.

        Читати про IVF ID Witness System >

Діє система подвійного контролю, кожна процедура в ембріології і безпосередньо моменти маркування контролюються ще одним ембріологом.

Перед перенесенням ембріонів особистість пацієнта і його персональний код звіряються як з документацією, так і з пробіркою, в якій знаходяться ембріони. Пацієнт на екрані монітора бачить своє ім’я і фото ембріонів, які будуть перенесені.

Кожен кріотоп з замороженими ембріонами або яйцеклітинами маркується двома дублюючими системами — незмивним маркером і стікером з ідентифікуючою інформацією про пацієнта, який друкується на спеціальному принтері.

Показати більше

Безпека ембріонів

Найдорожче в ембріології — ембріони. Їх безпека понад усе.

Систему безперебійного електропостачання ембріології забезпечують дві незалежні електропідстанції. При відключенні центрального електропостачання автономна акумуляторна система електроживлення підтримує роботу всіх систем ембріології протягом 24 годин.

Система централізованого газопостачання інкубаторів з подвійним контуром і автоматичним перемиканням джерел газів виключає можливість припинення подачі газів. Використовуються тільки високочисті гази виробництва Німеччини.

Функціонують незалежні датчики температури і pH середовища, в якому знаходяться ембріони в інкубаторах. Їх показники постійно порівнюються з даними на дисплеї самих інкубаторів, що забезпечує подвійний контроль і підтримує оптимальне середовище культивування ембріонів.

Віддалений контроль стану ключових систем ембріології забезпечують блоки GSM-сигналізації. Вони повідомляють про мінімальні відхилення у роботі контрольованих систем.

Обмежений доступ: відвідувати ембріологію дозволяється виключно ембріологам в спеціальному одязі і в змінному взутті з електростатичними властивостями. Щоб увійти у приміщення, вони використовують персональні магнітні картки.

Для дезінфекції в ембріології застосовуються нетоксичні для ембріонів дезінфікуючі засоби.

Показати більше

Контроль якості

Робота ембріологічної лабораторії клініки відповідає світовим стандартам якості.

Діяльність лабораторії підпорядкована суворим внутрішнім стандартам і регламентована інструкціями.

Впроваджено систему подвійного контролю при проведенні будь-якого етапу роботи з репродуктивними клітинами, кожної мікроманіпуляції, кожного етапу дослідження.

Щодня контролюється температурний режим приміщення, холодильних камер, інкубаторів, рівень вологості, здійснюється автоматичний контроль газової системи лабораторії.

Регулярно здійснюється внутрішній аудит роботи лабораторії, спрямований на попередження виникнення помилок у роботі.

Персонал постійно проходить професійне тестування та тренінги.

За результатами зовнішнього аудиту наша клініка пройшла атестацію Міністерства охорони здоров’я України, міжнародну атестацію ISO.

Відповідність світовим стандартам якості надання медичних послуг підтверджена отриманням реєстрації американського управління з контролю якості FDA.

Показати більше

Наші репродуктологи

Мазур Павло Сергійович
керівник ембріологічної лабораторії
mazur
Стаж роботи: більше 12 років
Лизогуб Оксана Юріївна
ембріолог
lizogub
Стаж роботи: більше 10 років
Артеменко Марина Олегівна
ембріологиня, андрологиня
artemenko
Стаж роботи: більше 9 років
Зінь Юлія Сергіївна
ембріологиня, андрологиня
Зінь (2)
Стаж роботи: більше 5 років
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email