Конгрес «СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

2-3 жовтня вже втретє відбувся конгрес «СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності». Ментором Конгресу традиційно була репродуктолог клініки Ксенія Хажиленко.

Цього року захід, як і інші подібні, відбувся в онлайн-форматі. Проте як виявилося, такий формат надає учасникам неочікувані переваги, зокрема можливість повертатися до улюблених доповідачів та переглядати презентації.

А повертатися є до чого, адже команда спікерів вражає: насамперед це лідери галузі дослідження та лікування репродуктивних розладів, добре відомі всьому світові рівнем експертності.

Так, в секції генетики репродукції виступили: науковий директор IGENOMIX (Іспанія) Nasser al Asmar – з революційною презентацією власних даних щодо неінвазивного передімплантаційного генетичного тестування; керівних лабораторії IGENOMIX-Italy Antonio Capalba з оглядом щодо мозаїчних ембріонів; співзасновник Genomic Prediction і одночасно редактор журналу Fertility &Sterility з США Nathan Treff з не менш «гарячою» інформацією щодо нових можливостей ПГД. Професор Микола Грищенко своєю доповіддю та модерацією в секції не дава зіркам розслабитися ані хвилини.

Надзвичайно жвавою, як завжди, виявилася секція з репродуктивної хірургії, яку прикрасив не лише всесвітньо відомий італієць Attillio do Spezzio, але і добре знайомі учасникам «золоті руки та голови» України, професори Михайло Медведєв та Олександр Процепко. Говорили про завжди актуальне: лікувати чи не лікувати хірургічно внутришньоматковоі перетинку, моїми матки та синдром Ашермана.

Добра половина часу заходу була присвячена питанням неплідності, від особливостей стимуляції пацієнтів з повторними невдалими імплантаціями (Antonio La Marca) до сучасних трендів ДРТ (Любов Михайлишин).

Доктор медичних наук, головна лікарка клінікі Айвімед Галина Стрелко презентувала в ній різні опціі зі збереження фертильності, а старша ембріологиня клініки Ольга Малюта – погляд на діагностику та лікування чоловічого фактора.

Один з найвідоміших в світі дослідників ендометріальноі рецептивності професор Jan Brosens з Великої Британії розповів онлайн-слухачам про авторську концепцію суперфертильності, дослідники імунології репродукції Udo Market (Німеччина) та Diana Alecsandru (Іспанія) навели новітні захоплюючі дані досліджень в своій царині.

Не менш порадували учасників і доповіді улюблених українських доповідачів: Віктора Ошовського (Лікування ЗВВ, іноземний досвід), Артема Чернова (Антенатальна загибель плоду), Світлани Шияновоі (Хронічний ендометрит), Ірини Судоми (ендометріальний імунний профіль) та Бориса Донського (підсумки).

Родзинкою заходу стала доповідь популярного медичного блогера Андрія Сем‘янківа (МедГоблін) з філософськими роздумами на тему: «Як ми впливаємо на еволюцію, лікуючи репродуктивні розлади?»

За результатами оцінювання відгуків учасників можна було виявити лише один недолік Конгресу: надто цікава програма нон-стоп, яка не дає можливості відволіктися ані на хвильку…

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email