Інфекційне безпліддя

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Чи може безпліддя мати інфекційне походження, які захворювання його викликають? Порушення репродуктивної функції — один з несприятливих наслідків інфекцій, як у чоловіків, так і у жінок. Найчастіше до такого стану призводять захворювання, що передаються статевим шляхом.

Інфекційні причини безпліддя

ЗПСШ часто характеризуються безсимптомним перебігом, в цьому випадку інфекції виявляються при комплексному обстеженні. Серед інфекційних причин безпліддя можна виділити такі найбільш поширені захворювання, як хламідіоз, трихомоніаз, гонорея. Також небезпеку несуть віруси краснухи, герпесу, цитомегаловірус, здатні спровокувати викидні або пороки розвитку у плода.

Інфекційна природа безпліддя пов’язана з впливом запальних процесів на статеві органи. ЗПСШ у жінок можуть призводити до потовщення стінок маткових труб, накопичення в них ексудату і появи спайок. Це погіршує прохідність маткових труб або ж призводить до їх повної непрохідності. У чоловіків такі інфекційні хвороби, як хламідіоз, гонорея та трихомоніаз можуть викликати порушення рухливості сперматозоїдів, а також спровокувати розвиток обструктивної форми безпліддя.

Лікування безпліддя, пов’язаного з інфекційними хворобами

У комплексній діагностиці порушень репродуктивної функції чоловік і жінка здають аналізи на інфекції. Якщо дослідження підтверджує наявність ЗПСШ, партнери проходять відповідне лікування.

У ряді випадків патологічні зміни, викликані інфекціями, оборотні, і пара може зачати дитину природним шляхом. Якщо ж це не здається можливим, фахівці рекомендують таким пацієнтам скористатися допоміжними репродуктивними технологіями.

Пройти обстеження на інфекції і отримати консультацію акушера-гінеколога репродуктолога, уролога з приводу лікування безпліддя можна в клініці «Айвімед».

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Журнал Acta Obstericia et Gyneologica Scandinavica опублікував результати дослідження, проведеного Європейським товариством репродукції людини і

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email