Які захворювання лікує лікар-андролог

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Андрологія як розділ медицини вивчає чоловічу анатомію і фізіологію, а також займається діагностикою та лікуванням захворювань статевої сфери у чоловіків. Фахівці в цій галузі займаються такими питаннями, як порушення репродуктивної функції, безпліддя, гіпогонадизм, контрацепція, вікові зміни в чоловічому організмі.

Що лікує андролог у чоловіків?

Спеціаліст в області андрології проводить діагностику і терапію хвороб органів статевої системи. У тому числі інфекційних і запальних захворювань, а також ІПСШ. Андролог — це лікар, який лікує ендокринні розлади і ожиріння, гормональну алопецію, доброякісні пухлини (гіперплазію простати), варикоцеле.

Лікар займається вирішенням проблеми еректильної дисфункції, зниження лібідо, передчасної еякуляції, безпліддя. У його компетенцію входить корекція вроджених і набутих аномалій будови статевих органів чоловіка (наприклад, фімозу).

Лікар андролог: що він лікує у чоловіків?

Фахівець консультує з питань чоловічого здоров’я, займається відновленням еректильної функції у пацієнтів, розробляє схеми терапії відповідно до віку та індивідуальних особливостей пацієнта. Лікар оцінює ризик розвитку імпотенції при наявності супутніх патологій (цукрового діабету, хвороб щитоподібної залози, атеросклерозу, печінкової і ниркової недостатності, пухлин гіпоталамо-гіпофізарної системи).

Андролог також займається веденням пацієнтів, що проходять терапію безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій.

До лікаря звертаються за будь-яких симптомів з боку сечостатевої системи: біль внизу живота, болючість і печіння в зовнішніх статевих органах, порушення сечовипускання, незвичні виділення з уретри, біль в мошонці і статевому члені, зниження лібідо, труднощі із зачаттям дитини.

Кваліфіковані фахівці, що займаються діагностикою та лікуванням чоловічої репродуктивної системи, приймають пацієнтів в клініці «Айвімед».

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email