Відновлення фертильності у ранній менопаузі

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Все більше жінок відкладають вагітність до пізнього репродуктивного віку. При цьому близько 12 % жінок мають ризик розвитку ранньої менопаузи, коли функції яєчників згасають у віці до 45 років. Щоб завагітніти, таким жінкам рекомендують скористатися донорськими яйцеклітинами. Але тайванські вчені запропонували методи, що стимулюють функцію яєчників, завдяки яким жінка отримує шанс завагітніти без допомоги донора.

Нещодавно проведене в Тайвані дослідження показало, що експериментальне лікування може відновити фертильність у жінок в ранньому клімаксі. Після настання менопаузи жінка втрачає можливість завагітніти. За словами дослідників, введення багатої тромбоцитами плазми і гонадотропінів може стимулювати овуляцію. Це зробить вагітність можливою. Результати дослідження були нещодавно опубліковані в журналі Menopause.

«Найбільш вражаючим відкриттям в нашій роботі стало відновлення овуляторной функції після менопаузи»,

— зазначив доктор Чао Чин Сюй з відділення акушерства і гінекології лікарні Національного Тайванської університету (Тайбей).

 «Це лікування є ще одним варіантом для жінок в ранній менопаузі і пацієнток з недостатністю яєчників. Воно дарує шанс зачати дитину за допомогою власних ооцитів», — заявив провідний дослідник Чао Чин Сюй. Крім того, за його словами, таке лікування може допомогти полегшити симптоми ранньої менопаузи. «Це лікування здатне допомогти запобігти серцево-судинним хворобам і остеопорозу у жінок в клімактеричному періоді, але для підтвердження цього необхідно провести додаткові дослідження»,

— зазначив Сюй.

Однак, доктор Дженніфер Ву, акушер-гінеколог з лікарні Ленокс Хілл (Нью-Йорк), яка не брала участь в дослідженні, проаналізувала його результати і заявила, що в дослідження була включено недостатня кількість жінок, щоб зробити остаточні висновки про ефективність запропонованого тайванськими вченими методу.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Для багатьох пар, які безуспішно намагаються стати батьками, запліднення in vitro виявилося відмінним рішенням проблеми

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email