Трубне безпліддя

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Якщо виявлено трубне безпліддя, лікування передбачає призначення індивідуального курсу в клініці після того, як пацієнт, який звернувся, пройде повне ретельне обстеження. Захворювання передбачає анатомічні порушення, дисфункцію маткових труб після отриманих травм та утворення рубців, інших відхилень у розвитку, що перешкоджають руху через фалопієву трубу.

При безплідному шлюбі лікування трубно-перитонеального безпліддя у жінок та відновлення репродуктивності значно утруднене. З усіх виявлених випадків безпліддя трубна форма є однією з найпоширеніших. При діагностиці трубної безплідності лікування призначають залежно від форми захворювання:

  • гіпер- або гіпотонус м’язів матки, патології маткових труб, пов’язані з дискоординацією;
  • органічне джерело проблеми, пов’язане з непрохідністю, розвитком спайкового процесу, стерилізацією тощо.

Ознаки захворювання та діагностика

Найчастіші серед пацієнток явища труднощів із настанням вагітності. Якщо хвороби супроводжує спайковий процес, ендометріоз, різні запалення у хронічних формах, можуть спостерігатися біль у нижній частині живота, відсутність місячних, відхилення у роботі кишечника.

При трубно-перитонеальному безплідді призначають ретельне обстеження із застосуванням наступних заходів:

  • УЗД малого тазу з метою виявлення укрупнених гідросальпінксів.
  • Гістеросальпінгографія для визначення різних патологій (поліпів, гіперплазії ендометрію, синехії всередині матки, субмукозної міоми)
  • Лапароскопія передбачає отримання більш точних результатів обстеження малого тазу та маткових труб, оцінки рівня розвитку спайок, різних патологій (при зовнішньому генітальному ендометріозі).

Особливості лікування у клініці

Після проведення серії досліджень та постановки діагнозу трубного безпліддя лікування призначають в оперативній або нехірургічній формах, залежно від конкретного випадку. Якщо відновити прохідність труб не вдається, для вирішення проблеми вагітності користуються сучасними технологіями репродуктивності, включаючи ЕКЗ.

Грамотно підібрана схема лікування дозволяє з високим ступенем ймовірності сподіватися на настання бажаної вагітності та народження дитини.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Патології шийки матки займають друге місце за частотою в гінекології та акушерстві. Вони супроводжуються безпліддям,

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email