Сплеск попиту на послуги клінік репродуктивної медицини

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Новозеландські фахівці в області фертильності говорять про самий високий попит на послуги клінік репродуктивної медицини за увесь час спостережень. Медичний директор клініки Fertility Associates Wellington доктор Ендрю Мюррей зазначив, що після зняття жорсткого локдауну репродуктологи були вражені тією кількістю пацієнтів, які стали звертатися в клініку.

Спочатку це пов’язували з тим, що в медзаклад приходять люди, які раніше не мали можливості скористатися допомогою через карантинні обмеження. Але пізніше лікарі зрозуміли, що причини підвищеного попиту на послуги в галузі репродуктивної медицини пов’язані з переосмисленням людьми свого ставлення до життя, яке прийшло разом з пандемією.

«Я вважаю, що це відбувається тому, що коронавірус змусив людей усвідомити, що для них дійсно важливо», — зазначив доктор Мюррей. За його словами, створення сім’ї стало пріоритетом для людей, чиї життєві плани змінилися у зв’язку з пандемією.

Крім збільшення числа консультацій пацієнтів, виросли й інші цифри. Наприклад, кількість жінок, що шукають донорів сперми в кінці 2020 року, збільшилася більш ніж удвічі порівняно з 2017 роком, внаслідок цього час очікування донора сперми в клініці перевищив два роки. Число жінок, які звертаються з приводу заморожування яйцеклітин, з 2016 по 2020 рік збільшилося в 5 разів.

Ще одна важлива тенденція, на думку доктора Мюррея, стосується середнього віку пар, які звертаються в клініки репродуктивної медицини. Три-чотири роки тому середній вік жінок, які приходили в клініку Fertility Associates Wellington, становив 37 років, зараз же це переважно жінки 34 років.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Для багатьох пар, які безуспішно намагаються стати батьками, запліднення in vitro виявилося відмінним рішенням проблеми

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email