Американські вчені з'ясували, що викликає безпліддя у жінок

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Центри з контролю та профілактиці захворювань в Сполучених Штатах з’ясували, що близько 10 % жінок репродуктивного віку мають труднощі із зачаттям дитини і виношуванням вагітності.

Що викликає безпліддя у жінок?

Експерти погоджуються, що більшість випадків безпліддя у жінок обумовлені проблемами з овуляцією. Запліднення неможливо при відсутності овуляції. Ознаками ановуляції вважаються нерегулярні або відсутні менструації.

Однією з найбільш поширених причин проблем з овуляцією є синдром полікістозних яєчників, який викликається дисбалансом статевих гормонів. При такому захворюванні яйцеклітини не можуть розвиватися нормально, і овуляція не відбувається.

Американські фахівці з Центру репродуктивної медицини штату Айдахо відмічають, що до менш поширених причин порушення репродуктивної функції у жінок відносяться: порушення прохідності маткових труб, дефекти будови матки, міома матки і повторювані бактеріальні або грибкові інфекції статевої системи.

Які чинники підвищують ризик безпліддя у жінки?

  • Вік. Якість та кількість яйцеклітин у жінок з віком знижується, що ускладнює зачаття і збільшує ризик викидня.
  • Куріння. Куріння може завдати шкоди репродуктивній системі жінки, збільшує ризик позаматкової вагітності або викидня.
  • Вага. Здоровий індекс маси тіла — умова регулярної овуляції і високої ймовірності вагітності. Надмірна вага або недостатня вага перешкоджають настанню вагітності.
  • Обтяжений анамнез. Інфекції, що передаються статевим шляхом, наприклад, гонорея і хламідіоз, призводять до порушення функцій репродуктивних органів і можуть викликати проблеми з фертильністю.
  • Алкоголь. Лікарі рекомендують жінкам, які планують вагініти у майбутньому, обмежити вживання алкоголю або повністю його виключити.

 

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Ядерний перенос (ЯП) — це новий підхід у лікуванні безпліддя, який полягає в перенесенні ядерного матеріалу пацієнта в цитоплазму донорської яйцеклітини.

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email