Репродуктивна медицина України

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Наша країна одна з небагатьох у світі, де пацієнти можуть скористатися повним спектром послуг в області репродуктивної медицини, в тому числі допоміжними репродуктивними технологіями (ДРТ). Число пар, які приїжджають в Україну для лікування безпліддя, з кожним голом зростає. З інтересом іноземних пацієнтів до можливостей української репродуктивної медицини пов’язане і швидке зростання цієї галузі.

Репродуктивна медицина в Україні знаходиться на такому ж високому рівні розвитку, як європейська та американська. Українські клініки лікування безпліддя обладнані новітнім устаткуванням, репродуктологи застосовують сучасні протоколи лікування, які використовують фахівці в США та Європі.

Стрімкий розвиток репродуктивної медицини в Україні розпочався в 2000-х роках. На сьогоднішній день в країні функціонують понад 5 десятків приватних клінік, в яких пацієнти проходять лікування безпліддя.

Перевагами репродуктивної медицини в Україні поспішають скористатися іноземці. Вони вибирають нашу країну через ідеальне поєднання вартості медичних послуг та їх високий рівень якості. Найчастіше медичні туристи приїжджають з Італії, Ізраїлю, Німеччини, Великобританії, Грузії.

Згідно з даними Української асоціації репродуктивної медицини, в нашій країні результативність застосування ДРТ висока. Ефективність ДРТ досягає 35 % (на 100 циклів). Показник успішної народжуваності становить 27 % (на 100 циклів). У той час, як за статистикою Європейського товариства репродукції людини і ембріології, в Європі цей показник становить 25 %.

Репродуктивна медицина в Україні приваблює пацієнтів, в тому числі з-за кордону, оскільки є врегульованою на законодавчому рівні. У багатьох країнах застосування ДРТ не врегульоване або знаходиться поза законом. Крім того, в нашій країні можливо провести преімлантаційную генетичну діагностику ембріона, щоб переконатися у відсутності у нього генетичних патологій. Такої можливості позбавлені, наприклад, жителі Німеччини, Австрії, Швейцарії, Італії.

Клініка «Айвімед» надає послуги в області діагностики і лікування всіх форм безпліддя. Команда фахівців з більш ніж 20-річним досвідом роботи знаходить шляхи подолання безпліддя в, здавалося б, безнадійних випадках. Клініка має в своєму розпорядженні новітнім обладнанням для проведення діагностики жіночого і чоловічого безпліддя, використовує всі існуючі сьогодні в світі технології ДРТ.

З «Айвімед» тисячі пар стають щасливими батьками!

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email