Препарати від безпліддя

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Безпліддя — серйозна медична і соціальна проблема, з якою стикається кожна п’ята подружня пара. Виділяють жіночий і чоловічий фактор безпліддя, також існує безпліддя неясного генезу. Діагностика та лікування кожної безплідної пари проходить за індивідуальним планом. Препарати від безпліддя, лікувальні процедури, хірургічні втручання і застосування ДРТ — в кожному випадку рекомендуються персонально.

Які ліки допомагають від безпліддя?

Щоб отримати відповідь на таке запитання, парі, яка зазнає труднощів із зачаттям дитини, необхідно пройти діагностику. Обстеження потрібно пройти як жінці, так і чоловікові. Визначивши причину і форму безпліддя, лікар зможе призначити таблетки від виявленої патології або порекомендує хірургічне лікування. У ряді випадків подолати проблему можливо тільки із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Які препарати від безпліддя можна приймати жінці та чоловікові?

Будь-які медикаменти, а також вітаміни і біодобавки необхідно застосовувати виключно за призначенням лікаря. Самолікування не тільки неефективне, але і в ряді випадків небезпечне. Доки людина приймає таблетки від безпліддя, які їй порадили знайомі або про які вона прочитала в інтернеті, вона відкладає пошук і вирішення істинної проблеми.

Крім того, не знаючи про стан статевої, ендокринної та інших систем організму, можна нашкодити собі, приймаючи ті чи інші медикаменти. Бездумне використання препаратів від безпліддя може призвести до втрати часу і погіршення репродуктивного здоров’я. «Біологічний годинник» жінки, втім, як і у чоловіка, продовжує «цокати», поки людина п’є непотрібні або навіть шкідливі для її організму вітаміни, фітопрепарати і інші засоби, що не призначені лікарем.

Як підібрати ліки від безпліддя?

Призначення медикаментів при захворюваннях і порушеннях в організмі — завдання лікаря. Якщо говорити про препарати від безпліддя, то прописувати їх може репродуктолог, акушер-гінеколог, уролог. І перед тим, як виписати рецепт, лікар проведе повноцінне обстеження організму пацієнта, направить на аналізи, УЗД і при необхідності на інші дослідження.

Після того, як буде поставлений точний діагноз, лікар розробить план лікування від безпліддя, який може включати в себе як прийом ліків, так і хірургічне втручання, а також корекцію способу життя, нормалізацію маси тіла тощо.

При серйозних репродуктивних дисфункціях у жінки і чоловіка лікар може порекомендувати скористатися ДРТ, зокрема пройти екстракорпоральне запліднення.

У клініці «Айвімед» приймають досвідчені лікарі репродуктологи, акушери-гінекологи, урологи, які індивідуально підходять до вирішення проблеми кожної пари. У клініці можна пройти дослідження, необхідні для постановки точного діагнозу, який стане основою успішного лікування.

Не займайтеся самолікуванням, приймаючи без лікарського призначення таблетки від безпліддя. Записуйтеся на консультацію до лікаря, щоб точно дізнатися, в чому проблема і вирішити її правильно, щоб якомога швидше стати мамою і татом.

 

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email