Показання для проведення ІКСІ

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Які показання для ІКСІ при ЕКЗ, і в яких випадках ця технологія допомагає підвищити шанси на успіх? Intracytoplasmic Sperm Injection або ICSI — процедура введення заздалегідь обраного сперматозоїда чоловіка в яйцеклітину жінки в лабораторних умовах. Маніпуляції здійснює ембріолог за допомогою мікроінструментів і мікроскопа з багаторазовим збільшенням.

Показання до ІКСІ

Технологія застосовується в рамках програми екстракорпорального запліднення. ICSI рекомендують в разі чоловічого фактора безпліддя, тобто при відхиленнях у спермограмі, наприклад, при азооспермії, олігозооспермії, астеноспермії, тератозооспермії та/або їх комбінації. Крім того, показаннями для проведення ІКСІ вважаються: еякуляторна дисфункція (наприклад, ретроградна еякуляція), наявність антиспермальних антитіл у чоловіка, порушення акросомальної реакції сперматозоїдів.

ICSI виконують при зниженому оваріальному резерві у жінки. У цьому випадку, як правило, отримують малу кількість ооцитів, і для підвищення шансів на успіх застосовують для запліднення ІКСІ.

Скористатися цією технологією рекомендують пацієнтам старшого репродуктивного віку. Це пов’язано з тим, що через потовщення блискучої оболонки яйцеклітини, що характерно для жінок старше 40 років, сперматозоїдам важко проникнути в неї самостійно.

Серед показань до ІКСІ також потрібно відзначити невдалі спроби ЕКЗ у пари, низьку якість отриманих в попередніх протоколах ембріонів, а також необхідність виконання ПГД ембріона.

ICSI проводять і у разі використання для запліднення раніше заморожених ооцитів і сперматозоїдів, щоб збільшити ймовірність успіху програми. Репродуктологи рекомендують дану технологію при безплідді неясного ґенезу.

У клініці «Айвімед» всі програми ЕКЗ проводяться з ICSI для максимального підвищення шансів на успішне настання вагітності.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email