Ведення вагітності в приватній клініці

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Очікування малюка — не тільки хвилюючий, але й відповідальний період в житті жінки і її чоловіка. У цей час перед сім’єю постає питання, де спостерігатися вагітній: в жіночій консультації, в платній клініці або у приватного лікаря?

Існує обов’язковий перелік обстежень для майбутньої мами, який вона може пройти, як за місцем проживання, так і звернутися до медичного закладу або до приватного акушера-гінеколога, якому вона довіряє. Кожна вагітність унікальна, і кожна вагітна жінка потребує індивідуального підходу. Тому крім обов’язкових оглядів і скринінгів майбутній мамі можуть знадобитися додаткові дослідження і підтримка від компетентного фахівця. На жаль, не всі державні медичні установи здатні надати таку допомогу.

Ведення вагітності в платній клініці

Спостереження в приватному медичному закладі — це можливість отримати максимум уваги від фахівця, оскільки на кожного пацієнта виділяється достатня кількість часу на прийомі. Відсутність черг при веденні вагітності в приватній клініці позбавляє майбутню маму від зайвих переживань і витрати сил. Тактичний і доброзичливий медичний персонал в приватному медзакладі допомагає вагітній відчувати себе спокійніше і комфортніше.

Хто обирає платне ведення вагітності?

У приватні медичні установи звертаються жінки, які розраховують на персональний підхід, допомогу досвідчених акушерів-гінекологів та комфортну атмосферу. Ведення вагітності в платній клініці також передбачає швидку і зручну здачу аналізів, проведення необхідних обстежень (УЗД, кольпоскопія), а також можливість отримання необхідних консультацій у інших фахівців (терапевт, ендокринолог) в одному місці.

Існують ситуації, в яких майбутня мама потребує підвищеної лікарської уваги. Наприклад, якщо вагітність наступила в результаті ЕКЗ або якщо жінка перебуває в старшому репродуктивному віці. У разі ведення вагітності в приватній клініці пацієнтка може бути впевнена в отриманні своєчасної та якісної медичної підтримки, яка допоможе виносити здорову дитину.

Платне ведення вагітності: як вибрати клініку?

Щоб визначитися з тим, де майбутня мама буде спостерігатися протягом 9 місяців, можна скористатися порадами родичів, друзів, знайомих. Дізнатися про платне ведення вагітності в тому чи іншому закладі можна за відгуками. Корисно буде відвідати сайт такої клініки і прийти особисто познайомитися з лікарем.

Багато жінок, які завагітніли завдяки програмі ЕКЗ, вважають за краще спостерігатися під час вагітності у лікаря, який займався лікуванням пари від безпліддя. В цьому випадку пацієнтка впевнена, що лікар точно знає всі нюанси і особливості здоров’я жінки і те, як може вплинути пройдена програма ЕКЗ на виношування дитини.

Клініка «Айвімед» пропонує послугу платного ведення вагітності для жінок, які завагітніли самостійно і для тих, хто проходив програму ЕКЗ. Записатися на консультацію до акушера-гінеколога можна по телефону або на сайті (дивіться розділ «Контакти»).

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email