Потенційно новий спосіб діагностики чоловічого безпліддя

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Нове американське дослідження виявило, що у безплідних чоловіків на ДНК сперматозоїдів присутні певні біомаркери, яких немає у фертильних чоловіків. Вчені також визначили особливі біомаркери у безплідних пацієнтів, які реагували на гормональну терапію для лікування безпліддя, в порівнянні з тими чоловіками, хто не проходив подібного лікування.

Дослідження Майкла Скіннера, фахівця з репродуктивної біології з Університету штату Вашингтон, було опубліковано в листопаді поточного року в науковому журналі Scientific Reports видавництва Nature Publishing Group. Скіннер і його команда вчених виявили, що у безплідних чоловіків присутні патерни епігенетичних молекул або біомаркери, які прикріплені до їх ДНК сперматозоїдів. Таких біомаркерів немає у фертильних чоловіків. Вчені також визначили у безплідних пацієнтів з позитивною відповіддю на гормональну терапію епігенетичні біомаркери (на відміну від тих чоловіків, які не проходили таке лікування).

Дослідження Майкла Скіннера і його команди можуть в майбутньому надати лікарям надійний метод обстеження чоловіків на безпліддя і допоможуть з’ясувати, які варіанти лікування будуть більш ефективними для пацієнтів.

У свою чергу, це допоможе парам, в яких чоловік не здатний мати дітей, швидше визначити проблему і почати правильне лікування безпліддя.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email