Народження після 27 років очікування у кріобанку

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Нещодавно на світ з’явилася дитина, яка була зачата 27 років тому. У замороженому вигляді ембріон майже три десятиліття провів у кріосховищі перед тим, як його розморозили і перенесли в матку майбутньої мами.

У 1992 році в США в умовах лабораторії були отримані ембріони, які заморозили і помістили в кріосховище християнської неурядової організації Національний центр донорських ембріонів (Ноксвілл, штат Теннесі).

У лютому 2020 подружжя Тіна та Бен Гібсони прийняли рішення стати батьками вже вдруге. Раніше пара протягом 5 років безрезультатно лікувалася від безпліддя, поки не дізналася про можливість використання донорських ембріонів.

Завдяки донорського ембріону Тіна і Бен вперше стали мамою і татом в 2017 році. Тоді у них народилася дівчинка на ім’я Емма, яка до недавнього часу вважалася «найстарішою» дитиною в світі, оскільки ембріон знаходився в кріосховищі протягом 24 років.

На початку 2020 року Тіна та Бен Гібсони знову звернулися до Національного центру донорських ембріонів, щоб вдруге скористатися кріопереносом. В результаті у пари народилася дівчинка Моллі, генетично рідна сестра Емми, яка, однак, провела в кріобанку 27 років, побивши рекорд сестри.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email