Мікроманіпуляційна система Narishige Takanome

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

У лабораторії ембріології клініки «Айвімед» відтепер використовується нова мікроманіпуляційна система для інтрацитоплазматичної ін’єкції сперматозоїдів (ICSI) і біопсії ембріонів під назвою Narishige Takanome.

Застосування системи Narischige Takanome є важливим фактором забезпечення успішного розвитку ембріонів і високої результативності ЕКЗ. Завдяки новій мікроманіпуляційній системі ембріологи клініки «Айвімед» проводять маніпуляції з ембріонами і процедуру ICSI з високою точністю і безпечністю.

Система дозволяє фахівцям виконувати швидку заміну голки або зразка, фіксувати маніпулятори в потрібному положенні і легко регулювати кут нахилу, що забезпечує гнучкість роботи при використанні різних типів лабораторного посуду для зразків. Застосування нової мікроманіпуляційної системи спрощує і прискорює робочий процес в ембріології, підвищує ймовірність успіху програм ЕКЗ в нашій клініці.

Клініка «Айвімед» впроваджує передові технології в сфері ембріології та ДРТ, щоб прокладати шлях до щасливого материнства і батьківства для наших пацієнтів!

 

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Для багатьох пар, які безуспішно намагаються стати батьками, запліднення in vitro виявилося відмінним рішенням проблеми

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email