Кріоконсервація тканини яєчника допоможе відстрочити менопаузу у жінок

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

У Великобританії було запропоновано метод лікування безпліддя, який допоможе відстрочити настання менопаузи на 20 років. Це дозволить жінкам планувати народження дітей в більш пізньому віці.

Такий метод лікування пропонує компанія ProFama з Бірмінгема жінкам віком до 40 років. Процедура обійдеться в суму від 7 000 до 11 000 фунтів стерлінгів.

Технологія подовження репродуктивної молодості жінки передбачає проведення операції, в ході якої видаляється невеликий обсяг тканини яєчника. Він заморожується і знаходиться в кріобанку до тих пір, поки жінка не увійде в період менопаузи. На цьому етапі тканину розморожують і пересаджують назад до яєчників жінки. Пацієнтка проходить гормональну терапію, що допомагає її «біологічному годиннику» перезапуститися. Це повертає репродуктивну систему в стан пременопаузи, в якому у жінки з’являється шанс завагітніти.

За словами професора Саймона Фішеля, засновника компанії ProFama і піонера сфери допоміжних репродуктивних технологій, 9 британок у віці від 22 до 36 років вже перенесли подібну операцію.

Вчені відзначають, що така технологія дозволить відстрочити час появи у пацієнток небажаних симптомів клімаксу, таких, як пригнічений настрій, припливи і занепокоєння. Вони також припускають, що даний метод лікування безпліддя зможе допомогти жінкам, які хочуть відкласти материнство на більш зручний для себе час і зосередитися на кар’єрі.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Вчені Манчестерського університету (Великобританія) і фонду NHS Foundation Trust з’ясували, що ембріони людини, отримані в

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email