Останні події в репродуктивній медицині України — що відбувається?

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Пресс-конференція УАРМ на тему «Останні події в репродуктивній медицині України — що відбувається?»

Сьогодні, 19 травня 2020 року, відбулася пресс-конференція Української Асоціації Репродуктивної Медицини на тему «Останні події в репродуктивній медицині України — що відбувається?».

Спікерами на заході виступили: президент УАРМ, професор Олександр Юзько; віце-президент УАРМ, Валерій Зукін; головний лікар клініки «Айвімед» (Київ) Галина Стрелко; адвокат Олена Бабич.

Під час пресс-конференції головний лікар клініки «Айвімед» Галина Володимирівна Стрелко розповіла, з якими труднощами під час карантину зіткнулися батьки у зв’язку з обмеженнями для в’їзду іноземних громадян на територію України для оформлення батьківських прав на своїх народжених дітей.

Також Галина Володимирівна відповіла на запитання учасників, які стосувалися затребуваності програм сурогатного материнства в Україні, процесу лікування безпліддя за допомогою програм сурогатного материнства, захисту інтересів батьків і інтересів сурогатних матерів під час програми сурогатного материнства. Вона розповіла, як наша клініка додержується норм чинного законодавства у питанні сурогатного материнства.

В заключній частині конференції Галина Володимирівна Стрелко зазначила, що українська репродуктивна медицина знаходиться на європейському рівні, а у деяких випадках навіть перевищує його. У більшості розвинених країн держава підтримує розвиток репродуктивних технологій, наприклад, компенсує парам кошти на лікування за допомогою ДРТ. І вона виразила побажання, щоб і наша країна більше підтримувала репродуктивну медицину, і ще більше безплідних пар, які мріють про дітей, змогли стати батьками.

З відеозаписом пресс-конференції можна ознайомитися за посиланням

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email