Кольпоскопія для проведення ЕКЗ

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Кольпоскопія — один з пунктів переліку обстежень жінки перед ЕКЗ. Дослідження проводиться за допомогою оптичного приладу кольпоскопу, який дозволяє ретельно оцінити структуру і стан піхви і шийки матки. За необхідності лікар може брати зразки тканини для аналізу.

Навіщо потрібна кольпоскопія перед ЕКЗ?

До вступу пари в програму репродуктологу важливо оцінити стан організму жінки і за необхідності провести лікування або підібрати спеціальну тактику підготовки до екстракорпорального запліднення.

Проведення кольпоскопії важливе для успіху ЕКЗ, оскільки дає змогу визначити причину безпліддя у пацієнтки. Крім того, під час обстеження лікар може оцінити можливість проведення природних пологів.

Обстеження за допомогою кольпоскопа допомагає виключити пухлини в статевій системі жінки, що можуть виявитися чутливими до гормональних препаратів, які використовуються при стимуляції овуляції в рамках ЕКЗ. У разі виявлення проблем лікар може направити пацієнтку на додаткові дослідження.

Підготовка до обстеження

Щоб уточнити, чи можна робити кольпоскопію, репродуктолог на прийомі опитує жінку про наявність у неї кров’янистих виділень, не пов’язаних з менструальним циклом. Крім того, дослідження не призначається після недавно перенесених операцій на шийці матки і в період менструації.

За 3 дні до діагностичної процедури рекомендується утриматися від спринцювань, не використовувати тампони, вагінальні мазі, креми, свічки, не займатися сексом.

Зазвичай кольпоскопію призначають на дні перед або відразу після менструації. В середині циклу її проводити небажано, оскільки у цей час через підвищене виділення слизу видимість обмежена. Дослідження безболісне і займає близько 30 хвилин.

Пройти кольпоскопію перед ЕКЗ можна в клініці «Айвімед». Досвідчені акушери-гінекологи, репродуктологи проведуть ретельний огляд і порекомендують подальшу тактику підготовки пари до програми екстракорпорального запліднення.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email