Все більше роботодавців хочуть допомогти співробітникам у плануванні сім'ї

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Компанії Apple, Facebook, Tesla, Bain, KKR і Starbucks пропонують співробітникам виплати по збереженню фертильності.

У 2014 році громадськість поставилася скептично до пропозиції Apple та Facebook про виплати співробітницям коштів на кріоконсервування ооцитів. Критики назвали це черговим експериментом в сфері соціальної інженерії з Силіконової долини, який стане джерелом додаткового тиску для жінок. У людей виникло побоювання щодо того, що замість розширення прав і можливостей жінок це змусить їх відкласти материнство. На думку деяких критиків, було б краще, щоб Apple подбала про облаштування установ по догляду за дітьми у своїй новій штаб-квартирі.

Подібні висловлювання не завадили роботодавцям впровадити систему виплат співробітникам для участі в програмах збереження фертильності. За словами консультантів Mercer, більше ніж 25 % великих американських компаній оплачують своїм службовцям лікування безпліддя, кожна 20 компанія оплачує криоконсервацію ооцитів.

Американські компанії Bain, KKR, Tesla готові оплатити необмежену кількість циклів ЕКЗ (які можуть коштувати 100 000 $). Нещодавно компанія Starbucks заявила, що збільшить виплати по збереженню фертильності до 25 000 $, в тому числі для бариста, які працюють більше 20 годин на тиждень протягом 6 місяців і більше.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email