Французькі репродуктологи ЗА відкладене материнство

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

У Франції лікарі-репродуктологи підтримують закон, який дозволить жінкам заморожувати свої яйцеклітини для використання іх в майбутньому.

Середній вік першої вагітності у Франції — 28,5 років, тоді як в 1970-х роках він становив 24 роки. І більшість перших вагітностей припадає на вік старше 30-ти. Майкл Грінберг, голова відділу репродуктивної медицини в лікарні імені Антуана Бекера в Кламарі, зазначає, що жінки сьогодні відкладають вагітність з причин, пов’язаних з кар’єрою, або тому, що вони поки не зустріли підходящого партнера.

У Франції жінки до 43 років можуть скористатися програмою ЕКЗ. Але це не завжди призводить до результату, оскільки якість яйцеклітин у жінок різко знижується після 35 років.

«Ми не маємо в своєму розпорядженні технік для поліпшення якості ооцитів», — каже Грінберг. Єдиний доступний медичний інструмент — заморозка яйцеклітин жінки в молодому віці, щоб «зупинити час, заморозивши ооцити».

Шанси завагітніти в результаті ЕКЗ у жінки старше 36 років складають всього 5-10 %, в той час, коли з використанням заморожених до 35-річного віку яйцеклітин ймовірність успішного зачаття становить 60 %.

В даний час у Франції переглядається закон про біоетику, який має узаконити процедуру заморозки ооцитів. Раніше такою можливістю могли скористатися тільки ті жінки, яким мала проводитися терапія онкологічних захворювань, здатна негативно позначитися на репродуктивних можливостях пацієнток.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email