Дисбактеріоз і безпліддя

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Габріела Гутьєррес і Леандро Баррейру, засновники аргентинської компанії Microgenesis, що займається розробкою і впровадженням біотехнологій, створили перший функціональний і неінвазивний тест для ідентифікації дисбактеріозу, який може бути причиною імунологічного безпліддя.

Габріела Гутьєррес зазначає, що показники народжуваності за останні 70 років знизилися на 50%, в той же час кількість зареєстрованих випадків автоімунних порушень у жінок зросла.

Екологічні та соціальні зміни мали безпосередній вплив на склад мікрофлори організму, з якою пов’язано функціонування імунної системи людини. З цієї причини зростає інтерес до функціональних досліджень людської мікробіоти в якості ключового фактора, який визначає репродуктивне здоров’я. І тому, за словами Габріели Гутьєррес, компанія Microgenesis розробила перший функціональний і неінвазивний тест, який виявляє мікроРНК, пов’язані з бактеріальним і грибковим дисбактеріозом, який вважається спусковим механізмом для розвитку імунних форм безпліддя.

Щоб вплинути на фертильність і пов’язані з нею патології, команда вчених з Аргентини під керівництвом Габріели Гутьєррес і Леандро Баррейру, використовує медичні дієти, призначає пацієнтам амінокислоти, вітаміни, мінерали та пробіотики.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email