Диферелин, для чого призначають

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Диферелин відносять до природних аналогів гонадотропін-рилізинг гормону і використовують при лікуванні безпліддя у жінок, а також застосовують при ендометріозі, фіброміомі матки. Дія препарату спрямована на стимуляцію вироблення гіпофізом лютеїнізуючого (ЛГ) і фолікулостимулюючого (ФСГ) гормонів.

Диферелин в протоколі ЕКЗ

Препарат випускається у формі порошку для внутрішньом’язових ін’єкцій. Він застосовується для контрольованої стимуляції овуляції в програмі екстракорпорального запліднення.

Основна мета застосування Диферелина в протоколі ЕКЗ полягає в придушенні піків ЛГ та попередженні передчасної овуляції, що сприяє поліпшенню якості яйцеклітин. Препарати і схеми контрольованої стимуляції яєчників визначаються індивідуально.

Коли виписують диферелін при ЕКЗ і для чого?

Використання препарату дозволяє попередити передчасну лютеїнізацію фолікулів — стан, при якому через вплив ЛГ на недозрілий домінантний фолікул в яєчнику замість розриву оболонки і виходу яйцеклітини відбувається його трансформація в жовте тіло, через що вагітність стає неможливою.

У короткому циклі ЕКЗ використовуються невеликі дози ліків, ін’єкції починають робити з 1 дня менструального циклу. Курс може включати 10-12 доз препарату. Диферелин в довгому протоколі починають водити з 21 дня менструального циклу. Припиняють стимуляцію після досягнення фолікулами розміру 17-19 мм.

Диферелин після перенесення ембріона можуть використовувати на 2-3 добу. Це блокує функції яєчників і збільшує шанси на успішну імплантацію.

Диферелин: для чого ще призначають препарат?

Ліки використовуються в терапії гінекологічних патологій у жінок. Тривалість лікування Дифереліном залежить від форми захворювання і віку пацієнтки.

Терапія займає 3-6 місяців. Відновлення функції яєчників і овуляції відбувається протягом 58 днів після припинення ін’єкцій. Місячні після уколу Диферелина починаються на 70-й день.

При ендометріозі препарат застосовують для зменшення вогнищ патології і досягнення ремісії. Лікування Дифереліном проводять протягом 3 місяців. Ін’єкції вводять кожні 28 днів, після чого приступають до реалізації довгого протоколу ЕКЗ. У цьому випадку шанси на успішну вагітність у пацієнток з ендометріозом зростають.

Дізнатися докладніше про застосування Диферелину в протоколі ЕКЗ можна на консультації репродуктолога в клініці «Айвімед».

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email