Вітаміни для чоловічого здоров'я

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Підготовка до вагітності — відповідальний етап планування сім’ї, в якому беруть участь, як жінка, так і чоловік. Окрім обстеження здоров’я у репродуктолога, гінеколога, уролога, андролога, важливо дотримуватися принципів здорового способу життя та забезпечити надходження в організм усіх необхідних для репродуктивного здоров’я речовин.

За 2-3 місяці перед зачаттям дитини важливо почати приймати вітаміни для чоловіків. Перед цим в обов’язковому порядку потрібно отримати консультацію репродуктолога, андролога, оскільки самостійний прийом вітамінних препаратів може не тільки не поліпшити чоловіче здоров’я, але й нашкодити.

Вітаміни при плануванні вагітності для чоловіків

Аскорбінова кислота

Вітамін C — антиоксидант, присутній в насіннєвий плазмі чоловіка, він захищає сперматозоїди від агресивного впливу активних форм кисню.

Вітамін E

Позитивно впливає на чоловічу фертильність. Цей вітамін рекомендують для чоловіків для успішного зачаття, оскільки він сприяє підвищенню якості сперми і поліпшенню рухливості сперматозоїдів. При дефіциті цієї вітамінної сполуки може вироблятися більше незрілих сперматозоїдів, що знижує шанси на запліднення.

Вітамін B9

Так називають фолієву кислоту, яка сприяє нормалізації процесу сперматогенезу.

Вітамін B11

Інша назва речовини — L-карнітин. Він входить до переліку важливих вітамінів при плануванні вагітності для чоловіків, оскільки покращує якісні і кількісні показники спермограми. Іншими словами, він підвищує концентрацію рухливих сперматозоїдів з нормальною морфологією в насіннєвій рідині.

Цинк

Як і вітаміни для чоловіків, рекомендований до прийому для підвищення шансів зачаття дитини. Він бере участь в регуляції рівня тестостерону в організмі, впливає на вироблення сперматозоїдів. При дефіциті цинку ймовірність настання вагітності знижується.

Селен

Дефіцит цієї речовини негативно відбивається на активності сперматозоїдів і знижує шанси на успішне запліднення яйцеклітини. Тому селен обов’язково входить до складу вітамінів для чоловіків перед зачаттям дитини.

Перед тим, як купляти та приймати вітамінні препарати, обов’язково отримайте консультацію лікаря. У нашій клініці Ви можете записатися на прийом до репродуктолога, уролога і отримати рекомендації щодо того, які вітаміни при плануванні вагітності необхідні для чоловіка.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email