Патологія матки

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Патології шийки матки займають друге місце за частотою в гінекології та акушерстві. Вони супроводжуються безпліддям, невиношуванням вагітності та ризиком розвитку злоякісних захворювань.

Причиною безпліддя можуть стати різні аномалії розвитку матки (гіпоплазія, внутрішньоматкова перегородка), спайки та рубці, спричинені хірургічними чи діагностичними заходами, патологіями внутрішньої оболонки органу, доброякісними процесами та новоутвореннями.

Методи діагностики патології

Для розробки ефективного та адекватного лікування патології матки необхідне застосування інформативних та достовірних методів діагностики. Обов’язково призначаються лабораторні аналізи:

  • біохімічний аналіз крові;
  • бактеріологічні дослідження;
  • цитологічні дослідження.

У медичному центрі «Айвімед» для встановлення діагнозу та контролю ефективності лікування застосовуються сучасні інструментальні методи дослідження:

  • УЗД органу;
  • гістероскопія;
  • аспіраційна біопсія ендометрію.

Ультразвукове дослідження

Сучасне діагностичне ультразвукове дослідження є одним із провідних методів у гінекології та акушерстві. У медичному центрі «Родінне джерело» для проведення УЗД застосовується апаратура відомих європейських фірм, що дозволяє здійснити трансвагінальну ехографію, кольорове доплерографічне картування, імпульсну доплерометрію та тривимірне сканування піхвової частини шийки матки.

Гістероскопія

Дослідження дозволяє обстежити порожнину матки за допомогою гістероскопа, що вводиться через шийку матки – апарату, забезпеченого оптичною системою, і каналу для мікрохірургічних інструментів. У медичному центрі «Айвімед» мікрохірургічна діагностична операція виконується за допомогою системи від KARL STORZ.

Завдяки «офісному» гістероскопу з дуже малим діаметром процедура дослідження та лікування здійснюється безболісно, атравматично та без застосування наркозу.

Аспіраційна біопсія ендометрію

Метод безпечного та малотравматичного забору зразків тканин внутрішнього шару матки для діагностики стану при порушенні місячного циклу, гормонозалежних патологіях. В результаті обробки отриманих даних фахівці медичного центру «Айвімед» розробляють індивідуальну тактику ведення пацієнтки.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email