Перші пологи після ЕКЗ з дорощеною у лабораторії замороженою яйцеклітиною

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Збереження фертильності у молодих пацієнтів з онкологічними захворюваннями — актуальне питання сучасної репродуктивної медицини. Фахівці рекомендують заморозку яйцеклітин або тканини яєчника для збереження фертильності у жінок, яким призначили лікування від раку. Нещодавно в журналі Annals of Oncology було опубліковано звіт про успішне використання цієї технології і народження дитини після ЕКЗ з дорощеною у лабораторних умовах і замороженою яйцеклітиною.

Інтерес становить той факт, що через наявність у пацієнтки (жінка 29 років) з карциномою протоку лівої молочної залози протипоказань до стимуляції суперовуляції, для заморозки були взяті незрілі яйцеклітини, які перед вітрифікацією було поміщено у спеціальне середовище (технологія In Vitro Maturation). 6 з 17 вилучених яйцеклітин через 48 годин були достатньо зрілими, і їх заморозили методом вітрифікації.

Через 5 років після успішного позбавлення від раку жінка звернулася в клініку з приводу лікування безпліддя. Зважаючи на наявність в анамнезі пацієнтки онкологічного захворювання, гормональна стимуляція овуляції їй була протипоказана. Тому в програмі ЕКЗ були використані заморожені до проходження хіміотерапії власні яйцеклітини жінки. В результаті запліднення було отримано 5 зигот, 1 ембріон було перенесено в матку, і настала вагітність. Пацієнтка виносила і народила здорового хлопчика.

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Молекулярні біологи з Університету Кюсю (Японія) під керівництвом професора Кацухіко Хаясі домоглися небувалих результатів в

Ядерний перенос (ЯП) — це новий підхід у лікуванні безпліддя, який полягає в перенесенні ядерного матеріалу пацієнта в цитоплазму донорської яйцеклітини.

Недавнє дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі JAMA Network Open, показало, що розлади

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email