Метод вітрифікації ембріонів в клініці «Айвімед»

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

Заморозка ембріонів для майбутнього переносу в порожнину матки є невід’ємною частиною допоміжних репродуктивних технологій.

Для кріоконсервації ембріонів в клініці «Айвімед» використовується методика надшвидкого  охолодження — вітрифікація. За цією технологією ембріони обробляють кріопротекторними розчинами, викладають на спеціальні носії та безпосередньо переміщують в рідкий азот, що має вражаючу температуру -196° С.

Так ембріони миттєво та безпечно переходять у «сплячий стан» без формування мікроскопічних кристалів льоду, які є основною причиною внутрішньоклітинних пошкоджень ембріона при його розморозці. У замороженому, сплячому стані  процеси життєдіяльності, які відбуваються в клітинах, призупиняються, що забезпечує подальше безпечне зберігання ембріонів на невизначений час до моменту їх відтаювання.  

Завдяки досвіду наших ембріологів та використанню найкращих  середовищ  CryoTech і  Kitazato, ембріони чудово переживають вітрифікацію, розморожуються без пошкоджень і в доброму гуморі!

Отож, застосування методики вітрифікації забезпечує стабільність виживання ембріонів після відтаювання і високу частоту настання вагітності після проведення кріопереносів  у клініці «Айвімед».

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email