Підсумки II Міжнародного конгресу з ДРТ

Picture of IVMED Експерт
IVMED Експерт

5-6 жовтня 2019 року у Києві в конференц-залі готелю Radisson Blu пройшов II Міжнародний конгрес з допоміжних репродуктивних технологій «Фокус на ембріоні». Захід було організовано клінікою «Айвімед» за підтримки Української асоціації репродуктивної медицини і компанії Kitazato.

Конгрес по ДРТ «Фокус на ембріоні» зібрав кращих фахівців в галузі репродуктивної медицини з усього світу. У ньому взяли участь 200 чоловік, в тому числі акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, ембріологи, генетики. Доповіді з найактуальніших питань репродукції та генетики представили 19 спікерів з різних країн світу — з США, Іспанії, Швейцарії, Казахстану, Туреччини, Швеції, Німеччини, Албанії, Грузії, України. Учасники Конгресу відвідали практичні заняття для гінекологів і для ембріологів, які проходили на базі ембріології клініки «Айвімед».

Прекрасна організація заходу, затишний конференц-зал і доброзичлива атмосфера створили ідеальні умови для плідного обговорення учасниками найбільш актуальних тем в сфері ДРТ, обміну досвідом та налагодження співпраці з колегами.

В рамках Конгресу була організована онлайн-трансляція заходу на сторінці клініки «Айвімед» на Facebook для тих, хто не встиг або не зміг відвідати захід. Пізніше на офіційному каналі нашої клініки буде доступний відеозапис Конгресу.

Клініка «Айвімед» висловлює глибоку подяку всім учасникам та організаторам II Міжнародного конгресу з ДРТ «Фокус на ембріоні».

Поділитися статею: 

Записатись на консультацію:

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Більше статей:

Вчені одного з найбільших університетів Данії провели дослідження, яке показало залежність між вагою тіла матері

Запишіться на консультацію, ми передзвонимо вам та уточнимо деталі

Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Наші послуги:

Записатись на консультацію

Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email