Стрелко Галина Володимирівна

головна лікарка, акушерка-гінекологиня вищої категорії, докторка медичних наук, репродуктологиня
Стаж роботи: більше 25 років
Інформація
Галина Володимирівна – головна лікарка та медична директорка Медичного центру «Айвімед», докторка мед. наук, професорка, лікарка – акушерка-гінекологиня вищої категорії, репродуктологиня.
Освіта

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, ІІ лікувальний факультет, Київ (1994)
Магістратура в Університеті м. Руана (Франція) зі спеціальності «Біологія розвитку» (1996)
Інтернатура на базі кафедри акушерства та гінекології №2 при Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця, Київ (1997)
Проходила стажування у клініках м. Ліона, м. Копенгагена.

Членство

Членкиня Президії Української асоціації репродуктологів (УАРМ), членкиня Європейської асоціації репродуктологів (ESHRE), Американської асоціації репродуктологів (ASRM).

Сфера особливих інтересів

Лікування безпліддя у жінок після 35 років із зниженим оваріальним резервом.

Додатково

На рахунку Галини Володимирівни 40 наукових публікацій, у 2004 році вона захистила кандидатську дисертацію на тему: «Лікування безпліддя, спричиненого синдромом полікістозних яєчників, із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій», а у 2020 році отримала науковий ступінь — «доктора медичних наук, Етіологія, патогенез та засоби подолання зниженої відповіді на стимуляцію при допоміжних репродуктивних технологіях у жінок з безпліддям».

«Мій багаторічний досвід дозволяє надавати кожному пацієнту з проблемою безплідності інформацію про всі можливі варіанти вирішення проблеми, ймовірність успіху при кожному запропонованому варіанті для того, щоб пацієнт міг прийняти обізнане рішення, і його лікування було без несподіванок. Я прагну організувати роботу команди фахівців клініки «Айвімед Родінне Джерело» таким чином, щоб результати нашої роботи вдосконалювалися щодня та відкривали нові шляхи до надії для наших пацієнтів».

Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами!
Ваше ім'я *
Телефон *
Email
Залиште контактні дані, і ми скоро зв'яжемось з вами, аби погодити лікаря, час, та дату запису
Ваше ім'я *
Телефон *
Email

Первинна консультація
репродуктолога - Безоплатно!

До 31.08.24 включно. Встигни записатись!

Ваше ім'я *
Телефон *
Email